Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

adatkontroller

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • bankcsoporti adattárházi adatok tartalmi helyességének vizsgálata, kontroll folyamatok kidolgozása
  • a szakterület adatszolgáltatási kötelezettségeinek határidőre történő teljesítése/ a szakterületen belül felmerülő eseti adatigények kielégítése
  • banki folyamatok/projektek, döntések következtében megjelenő változások átvezetése a kontrolling struktúrában,
  • az üzleti adatok változásához háttér információ gyűjtése, a változások elemzése
  • a rendelkezésre álló információ feldolgozásához szükséges információs igények, a helyes adatszolgáltatáshoz szükséges állományok felmérése és kapcsolattartás az informatikai fejlesztőkkel/projektekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalatot szereztél már hasonló munkakörben
  • megvan a jövedelmezőség kimutatásához szükséges számviteli és kontrolling szaktudásod
  • magabiztos SQL tudással rendelkezel

Állás azonosító: 7768
Pozíció pontos megnevezés: adatkontroller
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Számvitel / Kontrolling