Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

adatközpont technikus

Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Te & a K&H

A KBC ICT igazgatóságon belül működő Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Magyarország, Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport alapinfrastruktúra rendszerét.

Adatközpont technikusként főbb feladataid lesznek:

  • a KBC Csoport magyarországi, közép-európai adatközpontjainak napi támogatása a belső ügyfelek és a külső beszállítók felé
  • IT eszközök beszerelése a rack szekrényekbe és a szükséges erős- és gyengeáramú kábelek csatlakoztatása
  • Patch kábelek bekötése (réz és optika)
  • Alapszintű hibaelhárítás:
    • adott eszköz ki- és bekapcsolása
    • kábel csatlakozási hiba megkeresése
    • látható hibajelzések (LED-ek, kijelzők) beazonosítása, értelmezése és riportolása
  • Cserélhető adathordozók kezelése
  • Karbantartást vagy hibaelhárítást végző külső szakemberek munkájának felügyelete
  • Raktárkészlet kezelése, mozgatása, eszközök bevételezésével illetve elszállításukkal kapcsolatos feladatok
  • leltár elkészítése, naprakészen tartása

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

Összetartó csapatunkban, a K&H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:

  • fejlődj szakmailag

  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád

  • képzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásod

  • belső karrierutakkal támogatunk

  • modern, kényelmes környezetben végezheted napi munkád

  • nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére

juttatások:

  • versenyképes jövedelem

  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez (például: lakásvásárlási elképzeléseidhez)

  • személyre szabható cafetéria juttatás

  • éves teljesítmény alapú jutalom

  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz

  • céges laptop

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Alapfokú/ középfokú angol nyelvtudás
  • közép / felsőfokú végzettség
  • Műszaki rajzok, tervek és folyamatábrák értelmezése
  • Microsoft Office szoftverek (Word, Excel, PowerPoint) ismerete
  • Felhasználó szintű ismeret Microsoft Windows / Outlook / Lotus Notes
  • Tanulásra való törekvés a KBC standard szoftverek használatában
  • telefonos készenléti feladatok ellátása, rotációval
  • Ügyfeleink magasszintű kiszolgálása miatt a munkavégzés szükséges lehet hétvégén, vagy ünnepnapon is

előny:

  • jó angol nyelvtudás
  • legalább 1 év releváns tapasztalat,
  • informatikai vagy telekommunikációs végzettség
  • egyaránt képes önállóan és csapatban is dolgozni

munkavégzés helye:

  • Munkavégzés helye elsősorban Baracska, rotációban Törökbálint
Állás azonosító: 10454
Pozíció pontos megnevezés: Adatközpont technikus
Munkavégzés helye: 2045 Törökbálint, Torbágy utca 8.
Szakterület: IT