Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

adatvédelem kompetencia központ vezető

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • az adatvédelmi kompetencia központ feladatkörébe tartozó adatvédelemmel kapcsolatos feladatok, folyamatok, eljárások kidolgozása és ezek banki szintű betartatása
  • a banki szintű adatvédelem támogatása, az adatvédelmi megfelelés biztosítása
  • az adatvédelmi szakértők munkájának támogatása, irányítása, ellenőrzése
  • folyamatjavító fejlesztések irányítása a kompetencia központhoz kapcsolódó területeken
  • adatkezelési incidensek feldolgozásának irányítása, ellenőrzése
  • a Bank központi és hálózati területei részére a vonatkozó szabályok alkalmazásával kapcsolatos igények megválaszolása, szakmai támogatás és tanácsadás
  • projektekben a terület képviselete
  • napi feladatokhoz kapcsolódó döntések meghozatala
  • megoldási alternatívák megvalósíthatóságának vizsgálata; automatizált és manuális megoldások optimális kombinációjának kialakítása és nyomon követése
  • üzleti követelmények megfogalmazásának, specifikációk elkészítésének szakmai irányítása, támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • banki, pénzforgalmi területen szerzett minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • a kapcsolódó jogszabályok magas szintű, naprakész ismerete
  • adatgyűjtésben, értékelésben és felhasználásban szerzett gyakorlat
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • magas felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • magas szintű kommunikációs és együttműködési készség
  • problémaelemzés és döntési készség
  • önálló munkavégzés, saját terület képviselete
  • nagy teherbírás és stressz tűrés, valamint jó változáskezelés és rugalmasság
  • magas szintű pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban
  • eredményorientáltság, céltudatosság, nyitottság és elkötelezettség

Állás azonosító: 7594
Pozíció pontos megnevezés: adatvédelem kompetencia központ vezető
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Back Office / Kintlevőségkezelés / Adminisztráció