András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

adatvédelmi compliance tanácsadó

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • Szakértőként részt vesz az adatvédelmi projektek munkájában, tanácsadással segíti a projekteket.
  • Közreműködés az adatvédelem, titokkezelés, és a kapcsolódó adatbiztonsági szabályok egységes kezelése érdekében.
  • Belső szabályzatok véleményezése adatvédelmi szempontból.
  • Tanácsadás új tevékenységek/termékek indulásakor.
  • Adatvédelmi kockázatelemzés és monitoring feladatok tervezése.
  • Compliance jellegű üzleti kontrollok karbantartásának felügyelete, javaslattétel a fejlesztésükre.
  • A Compliance területet érintő jogszabályi változások figyelemmel kísérése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • angol nyelv közép szintű használata;
  • önálló munkavégzés;
  • szervezőkészség;
  • elemző készség;
  • komplex problémák többoldalú (jogszabályi és üzleti) megközelítése.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • banki adatvédelmi területen szerzett tapasztalat
Állás azonosító: 7613
Pozíció pontos megnevezés: adatvédelmi compliance tanácsadó
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Compliance / Bankbiztonság