Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

adatvédelmi compliance tanácsadó

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • szakértőként részt vesz az adatvédelmi projektek munkájában, tanácsadással segíti a projekteket;
  • közreműködés az adatvédelem, titokkezelés, és a kapcsolódó adatbiztonsági szabályok egységes kezelése érdekében;
  • belső szabályzatok véleményezése adatvédelmi szempontból;
  • tanácsadás új tevékenységek/termékek indulásakor;
  • adatvédelmi kockázatelemzés és monitoring feladatok tervezése;
  • compliance jellegű üzleti kontrollok karbantartásának felügyelete, javaslattétel a fejlesztésükre;
  • a Compliance területet érintő jogszabályi változások figyelemmel kísérése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú (jogi) felsőfokú végzettség;
  • angol nyelv közép szintű használata;
  • önálló munkavégzés;
  • szervezőkészség, elemző készség;
  • komplex problémák többoldalú (jogszabályi és üzleti) megközelítése.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • banki adatvédelmi területen szerzett tapasztalat.
Állás azonosító: 9083
Pozíció pontos megnevezés: adatvédelmi compliance tanácsadó
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épül
Szakterület: Compliance / Bankbiztonság