András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

aktuárius

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

Aktuárius kollégát keresünk nem-életbiztosítási területre.

  • tartalékolási szabályzatok elkészítése és karbantartása,
  • pénzügyi beszámolókban szereplő tartalékok megállapítása és képzése,
  • díjkalkulációk, terméktervek készítése,
  • termékek profitabilitás vizsgálata,
  • menedzsment részére elemzések, riportok készítése
  • viszontbiztosítási szerződések kezelése
  • a belga anyavállalat csoportszintű kockázatkezelési irányelveinek, a társaság vezetése által meghatározott kockázatkezelési politikáknak és a felügyelő hatóságok által előírt elveknek gyakorlati megvalósíttatása,
  • részvétel a Solvency II megvalósítási munkáiban,
  • kötelezettség megfelelőségi-, profitabilitási-, szenzitivitási teszt elkészítése,
  • közreműködés az üzleti terv kidolgozásában.

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú (aktuárius) egyetemi végzettség, szakmai tapasztalat
  • informatikai alkalmazások magas szintű felhasználói ismerete (Acces, Word, Excel),
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • SQL programozásban való jártasság előnyt jelent

Állás azonosító: 7827
Pozíció pontos megnevezés: Aktuárius
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Kockázatkezelés