András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

alkalmazásmenedzser - lakossági hitelezés

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • Adott alkalmazás kezelése, karbantartása és az alkalmazás összehangolása annak (vagy egy információs rendszer) gyakorlati felhasználásával.

  • Támogatja a felhasználókat: eligazítást nyújt; bemutatja az alkalmazást (demók); megírja a kézikönyveket és eljárásleírásokat.

  • Kidolgozza az újonnan megtervezendő vagy módosítandó alkalmazás funkcionális követelményeit, beleértve a többi felhasználó, illetve a más osztályokon dolgozó felhasználók követelményeinek összehangolását.

  • Karbantartja a meglévő alkalmazásokat az alkalmazásmódosítások ösztönzése; az esetleges hibák kivizsgálása, feltárása és jelentése a megfelelő csatornákon keresztül karbantartja az alkalmazások éles hibalistáját az üzleti területről érkező fejlesztési igények kidolgozása a folyamat- és termékmenedzserekkel a meglévő eljárások elemzése az alkalmazások módosítása és javítása céljából.

  • Üzleti specifikáció kidolgozásában való részvétel; a felhasználók tájékoztatása az alkalmazással kapcsolatos minden lényeges változtatásról; végrehajtja vagy koordinálja a funkcionális és végponttól végpontig terjedő teszteléseket (end-to-end) együttműködésben az IT/Üzleti tesztelővel és teszt koordinátorral.

  • Összeállítja a funkcionális és végponttól végpontig terjedő (end-to-end) tesztelések tesztelési ütemtervét Projektekben vesz részt.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Közgazdasági, pénzügyi, informatikai vagy releváns műszaki szakirányú felsőfokú végzettség

  • Excel makró programozás haladó ismerete

  • Strukturált gondolkodásmód, rendszer szemlélet

  • Önálló munkavégzési képesség, eredményorientáltság

  • Gyors probléma beazonosítási és megoldó képesség

  • Erős koordinációs és szervezői képesség

  • Asszertív kommunikációs képesség, együttműködési készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Rendszerszervezői, rendszerelemzői, szoftverfejlesztői vagy programozói tapasztalat

  • SQL ismeret; XML, XSL nyelvben való programozás,

  • Döntési motor programozásában szerzett tapasztalat

  • Hitelezési rendszerek architekturális ismerete

  • Hitelezési tapasztalat

Állás azonosító: 7437
Pozíció pontos megnevezés: Alkalmazásmenedzser - lakossági hitelezés
Munkavégzés helye: Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Marketing / Termékmarketing