András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

alkusz ügyfélkapcsolati menedzser

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

  • Naprakész kapcsolattartás a K&H Biztosító Zrt. alkusz partnereivel.
  • Aktívan részt vesz az alkuszi értékesítői hálózat bővítésében.
  • Az új alkuszokat felkészíti a K&H Biztosító Zrt-vel történő együttműködésre.
  • Az alkuszoktól beérkező igényeket fogadja és közvetíti az érintett biztosítói szakterületek felé, segíti a gyors és szakszerű alkusz kiszolgálást.
  • Utánköveti az alkuszoknak kiadott biztosítói ajánlatokat, szükség esetén javaslatot tesz az ajánlatban foglaltak módosítására.
  • Oktatások megszervezése, anyagok összeállítása, esetenként tartása.
  • Társosztályokkal a napi disztribúciót érintő egyeztetések elvégzése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben vagy biztosításközvetítő cégnél szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete.
Állás azonosító: 7996
Pozíció pontos megnevezés: alkusz ügyfélkapcsolati menedzser
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Biztosítás