Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

applikációs menedzser - operáció

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

Légy részese a hitelezés digitális átalakulásának, alkossuk meg együtt a legújabb innovációkat az Operáció területén!

Feladatod az adott alkalmazás kezelése, és a módosítási igények összehangolása a gyakorlati felhasználással:

  • részt venni a hitelezésben érintett alkalmazás üzleti követelményeinek kidolgozásában, mind az új vagy módosítandó funkcionalitás esetében.
  • a folyamat- és termékmenedzserekkel közösen, a meglévő figyelembevételével összehangolni az érintett társterületek, felhasználók üzleti követelményeit
  • kivizsgálni az esetleges hibákat, feltárni és jelenteni a megfelelő csatornákon keresztül, ütemezni a javítások megvalósítását
  • koordinálni a funkcionális és végponttól végpontig terjedő teszteléseket (end-to-end), együttműködésben az IT/Üzleti tesztelővel és teszt koordinátorral.
  • összeállítani a funkcionális és végponttól végpontig terjedő (end-to-end) tesztelések ütemtervét, aktív részvétel a tesztelésben

Munkakör betöltésének feltételei

  • Közgazdasági, pénzügyi, informatikai vagy releváns műszaki szakirányú felsőfokú végzettség
  • Equation rendszer hitelmodul átfogó ismerete
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszer szemlélet
  • Önálló munkavégzési képesség, eredményorientáltság
  • Gyors probléma beazonosítási és megoldó képesség
  • Erős koordinációs és szervezői képesség
  • Asszertív kommunikációs képesség, együttműködési készség
  • magabiztos angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • informatikai projektek megvalósításában szerzett aktív részvétel
  • Üzleti elemzői, rendszerszervezői, rendszerelemzői tapasztalat
  • SQL ismeret; XML, XSL nyelvben való programozás, lekérdezés
  • Döntési motor paraméterezésében szerzett tapasztalat
  • Excel makró programozás haladó ismerete
  • Hitelezési rendszerek architekturális ismerete
Állás azonosító: 8333
Pozíció pontos megnevezés: applikációs menedzser - operáció
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Back Office / Kintlevőségkezelés / Adminisztráció