Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

auditor - fiókhálózati ellenőrzés

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

Átfogó és cél vizsgálatok végzése a lakossági és vállalati fiókhálózatban, a kis és középvállalkozói üzleti központoknál, valamint a Bankkal szerződéses viszonyban álló pénzváltóknál.

Munkakör betöltésének feltételei

felsőfokú végzettség (lehetőleg gazdasági)

banki fiókhálózatban szerzett tapasztalat

jó konfliktustűrő készség

jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

felhasználói szintű számitástechnikai ismeretek

jogosítány, aktiv vezetési tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

ellenőrzési tapasztalat (lehetőleg pénzintézetben)

középfokú angol nyelvtudás

A folyamatosan változó témák miatt az ideális jelölt legyen rugalmas, eredményorientált, csapatmunkára kész és innovatív.

Állás azonosító: 7662
Pozíció pontos megnevezés: Auditor - fiókhálózati ellenőrzés
Munkavégzés helye: 1095 Budapest Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Jog / Audit