Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

bank-biztosítási értékesítő

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

piacvezető lakossági, vállalati termékeink értékesítése; ajánlatok készítése; társaságunk termékeivel, szolgáltatásaival kapcsolatos információnyújtás; kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel, folyamatos tájékoztatásuk új termékeinkről, szolgáltatásainkról

Munkakör betöltésének feltételei

középfokú végzettség, MS Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint) programok ismerete, biztos használata, ügyfél-orientáltság, jó kapcsolatteremtő képesség, meggyőző kommunikáció

Munkakör betöltése során előnyt jelent

felsőfokú végzettség és/vagy biztosításközvetítői-, pénzügyi közvetítői hatósági vizsga; értékesítési tapasztalat banki- és/vagy biztosítási területen; saját gépjármű

Állás azonosító: 5563
Pozíció pontos megnevezés: BANK-BIZTOSíTÁSI ÉRTÉKESíTŐ
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Értékesítés támogatás