Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

banki tanácsadó (kkv)

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • a Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása
  • ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • akvizíció, proaktív értékesítés KKV szegmensen belül
  • befektetési, fedezetlen hitel és egyéb lakossági termékek értékesítése
  • lakossági banki tranzakciók lebonyolítása és keresztértékesítés
  • aktív részvétel a fióki tervteljesítésben
  • egyedi kondíciós ügyletek lebonyolítása
  • igazolások kiadása
  • aktív (hitel, garancia-, stb) ügyletek ajánlása az ügyfelek részére

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel / vagy felsőfokú bankszakmai végzettséggel és mérlegképes könyvelői oklevéllel rendelkezel
  • minimum 2 éves tapasztalatot szereztél lakossági/mikrovállalati tanácsadói munkakörben (KKV szegmens előnyt jelent)
  • erős értékesítői attitűd jellemez
  • társalgási szintű angol nyelvtudásod van
  • számítástechnikai rendszereket, alkalmazásokat felhasználó szinten ismered
Állás azonosító: 6538
Pozíció pontos megnevezés: Banki tanácsadó (kkv)
Munkavégzés helye: Győr, 9021 Szent István u. 29-31.
Szakterület: Fiókhálózat