Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

banki tanácsadó kkv

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

a Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása

ügyfélkapcsolatok kialakítása

akvizíció, proaktív értékesítés KKV szegmensen belül

befektetési, fedezetlen hitel és egyéb lakossági termékek értékesítése

lakossági banki tranzakciók lebonyolítása

keresztértékesítés

aktív részvétel a fióki tervteljesítésben,

egyedi kondíciós ügyletek lebonyolítása,

igazolások kiadása,

aktív (hitel, garancia-, stb) ügyletek ajánlása az ügyfelek részére

Munkakör betöltésének feltételei

felsőfokú gazdasági végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség és mérlegképes könyvelői oklevél

kkv tanácsadói munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

erős értékesítői attitűd

angol nyelv társalgási szintű ismerete

számítástechnikai rendszerek, alkalmazások felhasználó szintű ismerete

rugalmasság

Állás azonosító: 7733
Pozíció pontos megnevezés: banki tanácsadó KKV
Munkavégzés helye: 1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 25-29.
Szakterület: Fiókhálózat