Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

banki tanácsadó (kkv)

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • a Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása
  • ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • akvizíció, proaktív értékesítés KKV szegmensen belül
  • befektetési, fedezetlen hitel és egyéb lakossági termékek értékesítése
  • lakossági banki tranzakciók lebonyolítása
  • keresztértékesítés
  • aktív részvétel a fióki tervteljesítésben,
  • egyedi kondíciós ügyletek lebonyolítása,
  • igazolások kiadása,
  • aktív (hitel, garancia-, stb) ügyletek ajánlása az ügyfelek részére

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség és mérlegképes könyvelői oklevél
  • kkv tanácsadói munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • erős értékesítői attitűd
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • számítástechnikai rendszerek, alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • rugalmasság

Állás azonosító: 8059
Pozíció pontos megnevezés: banki tanácsadó (KKV)
Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Margit körút 43-45.
Szakterület: Fiókhálózat