András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

banki tanácsadó kta

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

    • a Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása;
    • ügyfélkapcsolatok kialakítása;
    • akvizíció, proaktív értékesítés KKV szegmensen belül;
    • befektetési, fedezetlen hitel és egyéb lakossági termékek értékesítése;
    • lakossági banki tranzakciók lebonyolítása;
    • keresztértékesítés;
    • aktív részvétel a fióki tervteljesítésben;
    • egyedi kondíciós ügyletek lebonyolítása;
    • igazolások kiadása;
    • aktív (hitel, garancia-, stb) ügyletek ajánlása az ügyfelek részére.

Munkakör betöltésének feltételei

    • felsőfokú gazdasági végzettség / vagy felsőfokú bankszakmai végzettség és mérlegképes könyvelői oklevél;
    • kkv tanácsadói munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
    • erős értékesítői attitűd;
    • számítástechnikai rendszerek, alkalmazások felhasználó szintű ismerete;
    • rugalmasság.

Állás azonosító: 7985
Pozíció pontos megnevezés: banki tanácsadó KTA
Munkavégzés helye: 7100 Szekszárd, Széchenyi utca 18-20.
Szakterület: Fiókhálózat