Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

belső kommunikációs kampányfelelős

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • a Kommunikációs igazgatóság belső kommunikációs menedzserének támogatása a K&H Csoport munkavállalói felé történő kommunikációban, motiváltságuk növelésében, a belső vállalati kultúra fejlesztésében

  • belső kommunikációs projektek önálló, teljeskörű lebonyolítása (tervezés, költségvetés és időzítés készítés, kivitelezés, ellenőrzés, értékelés)

  • meglévő és jövőbeli dolgozók részére rendezvények, programok szervezése (előkészítési és helyszíni feladatok elvégzése)

  • belső kommunikációs felületek kezelése

  • együttműködés és koordináció társterületekkel, elsősorban a HR igazgatósággal

  • projektek adminisztrációs feladatainak ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakmai végzettség

  • angol nyelvtudás

  • szükséges kompetenciák: pontos/részletekre ügyelő megvalósítási képesség, tervező- és szervező készség, jó írás- és beszédkészség, proaktív attitűd, erős együttműködési készség

  • fiatal, dinamikus, energikus és pozitív attitűd, segítőkészség

  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SharePoint ismerete

Állás azonosító: 7690
Pozíció pontos megnevezés: belső kommunikációs kampányfelelős
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Kommunikáció