Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

compliance tanácsadó

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

  • együttműködés a KBC Csoport Compliance és a K&H Csoport területeivel,
  • belső szabályzatok készítése, véleményezése, megfelelésének ellenőrzése,
  • jogszabályoknak való megfelelés biztosítása,
  • felügyeleti, hatósági kapcsolattartás,
  • pénzmosás, valamint csalások és visszaélések detektálása, megakadályozása és kivizsgálása,
  • közreműködés az adatvédelem szabályozása, karbantartása és ellenőrzése eseteiben, valamint a fogyasztóvédelem területén,
  • Compliance vizsgálatok lefolytatása,
  • folyamatos monitoring tevékenység működtetése,
  • szakmai tréningek előkészítése, prezentálása a Társaság munkavállalóinak
  • riportolás a KBC Csoport Compliance-nek, a K&H Biztosító Vezetőségének, valamint a felügyeleti szerveknek.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú végzettség,
  • az angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Közgazdász / jogász végzettség,
  • Banki / biztosítási Compliance területen szerzett tapasztalat.
Állás azonosító: 7969
Pozíció pontos megnevezés: compliance tanácsadó
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Compliance / Bankbiztonság