Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

compliance tanácsadó/aml (senior)

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • pénzmosás megelőzési területen jogszabályi elvárások implementálásának támogatása, illetve a megfelelés monitorozása;
  • új banki termékek, folyamatok és innovatív fejlesztések  pénzmosás megelőzési szempontból való támogatása;
  • üzleti területek részére önálló tanácsadás, ügyfélazonosítás, befogadás, kockázatok értékelése tekintetében;
  • a felsővezetés, valamint vezető testületek részére készítendő riportokban való közreműködés;
  • a KBC szakértőivel történő kapcsolattartás, részvétel a csoportszintű feladatok elvégzésében, valamint hazai implementálásában.

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú végzettség (előnyt jelent a jogi, illetve közgazdasági felsőfokú végzettség)
  • pénzmosás megelőzési banki tapasztalat, magyar és EU elvárások alapos ismerete;
  • magabiztos angol nyelvtudás;
  • csapatmunka, kiemelkedő szervező- és kommunikációs készség;
  • szakmai igényesség, kiváló probléma megoldó képesség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • compliance, jogi, csalásmegelőzési vagy működési kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat;
  • kiemelt előnyt jelent pénzmosás megelőzési akár piaci, akár hatósági, akár szabályozói tapasztalat;
  • nemzetközi cégcsoportnál szerzett munkatapasztalat.
Állás azonosító: 9295
Pozíció pontos megnevezés: compliance tanácsadó/AML (senior)
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épül
Szakterület: Compliance / Bankbiztonság