Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

data scientist

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • Kiemelkedő stratégiai látásmód és javaslattétel a K&H adatközpontú működésének erősítése érdekében
  • Haladó adatbányászati modellek és profilok fejlesztése, sokváltozós statisztikai elemzések; machine learning és big data alapú modellezési technológiák alkalmazásával, az adatok jelentette értékek kiaknázása; ügyfélviselkedési minták azonosítása a termék- és digitális szolgáltatás használati változások detektálására
  • Az üzleti eredményesség, a kampánymenedzsment funkció és az ügyfélkezelési folyamatok támogatását célzó analitikus támogatás lehetőségeinek azonosítása
  • Az üzleti igények lefordítása analitikus koncepciókká és modellekké, trendek és minták azonosítása, elemzése és értelmezése komplex adatbázisokban, majd az analitikus eredmények üzleti koncepcionális fejlesztési lehetőségekre való lefordítása
  • Részvétel analitikus platform / CRM optimalizáló motor tervezésében és fejlesztésében a csatornákon átívelő, kifinomult, személyreszabott és releváns ügyfélkontaktok generálása, összehangolása és működtetése céljából
  • Elsődleges és másodlagos forrásokból származó adatok gyűjtését biztosító rendszerek fejlesztése a statisztikai hatékonyság és az adatminőség szem előtt tartása mellett
  • Adatbányászati munkához kapcsolódó fejlesztési irányok azonosítása, igények specifikálása, project tervezés szoros együttműködésben az IT és Controlling területekkel
  • Elemzési és riportálási képességek fejlesztése, a teljesítmény folyamatos monitoringja, a továbbfejlesztési lehetőségek proaktív kezdeményezése, nyomonkövetése
  • Analitikus adatbázisok, adatpiacok és modellező / scoring rendszerek kialakítása és karbantartása
  • Adatszolgáltatások és elemzések elkészítése
  • Támogatás a Lead management-tel kapcsolatos döntési anyagok előkészítésében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség a következő területek valamelyikén: közgazdasági / programozói / matematikai / statisztikai (MBA előnyt jelent),
  • Legalább 5 év releváns (adatbányászat, elemzés, BI, IT) területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Machine learning és big data technológiákban való jártasság, szakértő tudás adatbányászati és statisztikai eszközök, fejlesztői környezetek és programnyelvek használatában (pl.: IBM, SAS, R, Python)
  • Haladó Oracle adatbázis ismeretek, komplex PL/SQL lekérdezések elemzésében és elkészítésében szerzett tapasztalat
  • Üzleti igények, architekturális design koncepciók, IT specifikációk, használati esetek és tesztesetek elkészítésében szerzett gyakorlat
  • Az ügyfél adatkezelési jogszabályok ismerete, tapasztalat a GDPR előírásainak való megfelelés gyakorlatában
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office haladó ismerete
  • Kiváló koordinációs képesség és releváns projektmenedzsment tapasztalat
  • Önálló munkavégzés és feladat-menedzsment
  • Strukturált, átfogó, gyakorlatias látásmód, komplex probléma felismerés és megoldás
  • Eredményorientáltság, teherbírás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • A pénzügyi szektor termékeinek, működésének ismerete
  • Fejlett CRM üzleti környezetben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Szegmens alapú üzleti működési környezetben szerzett tapasztalat
  • Kampánymenedzsment ismeretek
Állás azonosító: 8024
Pozíció pontos megnevezés: Data scientist
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Marketing / Termékmarketing