Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

digitális új csatornás értékesítési menedzser

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

Fő feladat: banki termékek aggregátori értékesítésének felügyelete

Termékek: személyi kölcsön, lakáshitel, bankszámla

Feladatok részletesen:

Aggregátori kapcsolattartás (Bankráció, Bank360, stb.)

  • aggregátori forgalomterelés költségeinek menedzselése

  • értékesítési eredmények mérése (aggregátoronkénti folyósítás)

  • aggregátori forgalom optimalizálása

  • új aggregátori kapcsolatok keresése

Új értékesítési megoldások kialakítása

  • új forgalmi források keresése

  • új üzleti modellek kialakítása nem-pénzügyi összehasonlítókkal, webshopokkal

  • fejlesztési igények megfogalmazása

Munkakör betöltésének feltételei

  • online pénzügyi aggregátori piac ismerete

  • online marketing és értékesítési területen szerzett 3 éves tapasztalat,

  • Google Analytics, Adwords ismeret, Tag Manager, Hotjar, VWO

  • felsőfokú végzettség,

  • Angol nyelvtudás

Állás azonosító: 6691
Pozíció pontos megnevezés: digitális új csatornás értékesítési menedzser
Munkavégzés helye: Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Értékesítés támogatás