Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

életbiztosítási termékmenedzser

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

kulcsszereped van az életbiztosítási termékeink fejlesztésében, karbantartásában, a mindig változó igényekhez történő alakításában, melyben számítunk ügyfélfókuszodra, pozitív hozzáállásodra, kreatív javaslataidra

követed és elemzed a biztosítási piac és a jogi környezet változását, megérted az ügyfelek és az értékesítési hálózatok igényeit, meglátod a kínálkozó üzleti lehetőségeket és ötleteidet önállóan végig viszed

előterjesztéseket és szabályzatokat készítesz, felügyeleti adatszolgáltatásokban és informatikai fejlesztésekben veszel részt

kapcsolatot tartasz a társterületek kollégáival

Munkakör betöltésének feltételei

ebben, a cégünk számára meghatározó munkakörben szükséged lesz a felsőfokú tanulmányaid során megszerzett pénzügyi, befektetési (vagy biztosítási) diplomádra, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatodra

jól kommunikálsz írásban és szóban is, ha kell, angolul is, érted az ügyfelek nyelvét

otthonosan mozogsz a digitális világban, tudod, hogy mitől használható könnyen egy alkalmazás, így hasznos tagja leszel az online alkalmazásokat (értékesítési és ügyfélportál) tervező csapatnak

Állás azonosító: 7664
Pozíció pontos megnevezés: életbiztosítási termékmenedzser
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Biztosítás