Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

életbiztosítási termékmenedzser

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

  • kulcsszereped van az életbiztosítási termékeink fejlesztésében, karbantartásában, a mindig változó igényekhez történő alakításában, melyben számítunk ügyfélfókuszodra, pozitív hozzáállásodra, kreatív javaslataidra;
  • követed és elemzed a biztosítási piac és a jogi környezet változását, megérted az ügyfelek és az értékesítési hálózatok igényeit, meglátod a kínálkozó üzleti lehetőségeket és ötleteidet önállóan végig viszed;
  • előterjesztéseket és szabályzatokat készítesz, felügyeleti adatszolgáltatásokban és informatikai fejlesztésekben veszel részt;
  • kapcsolatot tartasz a társterületek kollégáival.

Munkakör betöltésének feltételei

  • ebben, a cégünk számára meghatározó munkakörben szükséged lesz a felsőfokú tanulmányaid során megszerzett pénzügyi, befektetési (vagy biztosítási) diplomádra, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatodra;
  • jól kommunikálsz írásban és szóban is, ha kell, angolul is, érted az ügyfelek nyelvét;
  • otthonosan mozogsz a digitális világban, tudod, hogy mitől használható könnyen egy alkalmazás, így hasznos tagja leszel az online alkalmazásokat (értékesítési és ügyfélportál) tervező csapatnak.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • életbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Rólunk

  • a K&H Biztosító Magyarországon egyedüliként és sikeresen valósítja meg az integrált bankbiztosítási stratégiát
  • az ügyfelek igényeinek megismerése és magas szintű kiszolgálása vezérli munkánkat
  • korrekt alapfizetésen túl béren kívüli juttatási csomagot is nyújtunk (cafeteria juttatások, céges biztosítás)
  • modern munkafeltételeket kínálunk, környezettudatos, jól felszerelt, kávézókkal és ebédlővel is rendelkező irodaházunkban
  • a K&H csoport számára kiemelten fontos a társadalmi felelősségvállalás és a fenntartható fejlődés
  • ha hosszú távon számíthatunk Rád, támogatunk Téged: folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk

Állás azonosító: 7814
Pozíció pontos megnevezés: életbiztosítási termékmenedzser
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Biztosítás