Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

értékesítési partnertámogató

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • A régiós partnertámogató folyamatos kapcsolatot tart a területén működő értékesítési partnerekkel.
  • A kapcsolattartás során rendszeresen egyeztet a partnerekkel, felméri azok támogatási igényét az alábbiak szerint:
    • az oktatási igényükről, az oktatási anyagokról,
    • az oktatásokról és az előadásokról,
    • az ügynöki vizsgakötelezettségek teljesítéséről,
    • folyamatban lévő ügyleteikről,
    • fióki kapcsolattartásról,
    • tervezett rendezvényeikről,
    • új irodák megnyitásáról vagy bezárásáról,
    • bankkal való együttműködésről,
    • termékeinkről, akcióinkról,
    • ügynökeik elégedettségéről, javaslatairól,
    • tervezett belső inszentívekről.
  • Partneri tárgyalásokon, illetve szakmai napokon való részvétel.
  • Termék, eljárás rendek magas szintű ismerete.
  • Amennyiben az értékesítési partner felől kérésként oktatási igény vagy rendezvényen való megjelenés fogalmazódik meg, akkor a régiós partnertámogató feladata mind a koordinálást megszervezni, mind az oktatást vagy az előadást megtartani.
  • Bankfiókokkal való kapcsolattartás, egyeztetés (ügynöki hitelek, termékek nyomon követése, gondozása, szükséges fióki támogatás biztosítása, ügynöki kapcsolattal nem rendelkező fiókok támogatása új kapcsolatok kialakításában).
  • A partneri onboarding sikerességének biztosítása.
  • Támogatás az új fióki partnerkapcsolatok kialakításában és a meglevő kapcsolatok megerősítésében.
  • Régiós és fióki megbeszéléseken való részvétel (RIB-BSS, hitel domain értekezlet, illetve egyéb) felkérés esetén.
  • A régiós partnertámogató köteles ellátni támogatói feladatait a hozzá tartozó földrajzi területen kívül is a Megbízó utasítására, valamint az üzleti tervek elérése érdekében.
  • Más régiós partnertámogató helyettesítése szabadság, betegség és egyéb távollét esetén.
  • A Megbízó igénye szerinti rendszerességgel köteles beszámolni Megbízott a maga által végzett tevékenységről az Értékesítési partnerek főosztály vezetőjének.

Munkakör betöltésének feltételei

  • számlaképesség
  • vállalkozói jogviszony
  • középfokú végzettség és lakossági jelzáloghitelezés terén szerzett több éves szakmai tapasztalat (előny a felsőfokú gazdasági végzettség, illetve partnertámogatói pozícióban betöltött munkatapasztalat)
  • „B”kategóriás jogosítvány, mobilitás
  • saját gépjármű
  • ügyfélorientáltság
  • meggyőző kommunikációs- és értékesítési képesség
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • döntéshozatal és felelősségvállalás
  • nagyfokú rugalmasság
  • támogatott területek: Somogy, Baranya, Tolna, Csongrád, Békés, Bács-Kiskun megyék

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • jelzáloghitelezés területén szerzett tapasztalat, értékesítés támogatás terén szerzett tapasztalat

Állás azonosító: 7905
Pozíció pontos megnevezés: értékesítési partnertámogató
Munkavégzés helye: 1095 , Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Értékesítés támogatás