Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

felsővezetői asszisztens

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • a Country Team tagok részére
    • naptári, időrendi koordináció, tárgyalások szervezésében és lebonyolításában való közreműködés
    • asszisztencia biztosítása
  • vezérigazgató-helyettes napi beosztásának teljes körű megszervezése, belföldi és külföldi programjainak lebonyolítása, naptárjának naprakész vezetése
  • napi teljes levelezésének áttekintése, feldolgozása, különös tekintettel a beérkező feladatokra, ezek koordinálása, a beérkező kérésekre azonnali reagálás és beérkező értekezlet-szervezési kérések ellátása.
  • Vezetői bizottságok jegyzőkönyvének készítése (helyettesítés esetén)
  • Vezetői prezentációk, riportok készítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Utazások szervezése, (útindítás rögzítése, utazás megszervezése, utazások elszámolása, utazási iroda számláinak igazolása)
  • Irodaszerek rendelése
  • Gépjármű elszámolások intézése
  • Reprezentációs programok szervezése, lebonyolítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv megbízható szintű ismerete szóban és írásban
  • releváns szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazási ismeretek (MS Office: Word, Excel, Power Point; SAP)
  • önállóság, jó kommunikációs képességek
  • prezentációk készítésében való jártasság
  • szolgáltatói szemlélet

Állás azonosító: 7493
Pozíció pontos megnevezés: felsővezetői asszisztens
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: HR / Munkaügy