Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

fiókigazgató- bp. nyírpalota

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • felkutatja és meghatározza a fiókja és a fiókcsoport számára kínálkozó üzleti lehetőségeket
  • működteti fiókja üzletpolitikai-, tervezési-, elemzési-, értékelési tevékenységét
  • rendelkezik munkaszervezési kérdésekben, a piaci igényekhez igazodó szervezeti változtatásokban, meghatározza a fiókja feladatait, számon kér és értékel
  • támogatja és együttműködik a fiókcsoportban üzleti területért (domainért) felelős fiókigazgatókkal
  • kapcsolatot tart a regionális támogatókkal
  • részt vesz az értékesítési feladatok meghatározásában, rövid és középtávú stratégiát készít elő, összhangban a fiókcsoport és a régió terveivel felel a fiókon belüli erőforrás gazdálkodásért
  • menedzseli a fiókszintű költséggazdálkodást
  • felelős a fiókszintű készpénzgazdálkodásért, folyamatosan figyelemmel kíséri a készpénzforgalom alakulását
  • nyomon követi a fiókja fejlődését a térségi piacon felül, rendszeres konkurencia vizsgálatot végez
  • felelős a Bank fiókhálózatára vonatkozó infrastruktúra standardok maradéktalan érvényesítéséért
  • kezeli a fiókszinten megoldható reklamációkat és panaszügyeket

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • min. két év hasonló munkakörben megszerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • rendelkezik a lakossági termékek és szolgáltatások értékesítéséhez szükséges ismeretekkel
  • ügyfélközpontúság
  • magas színvonalú tárgyalási készség
  • felelősségvállaló attitűd
  • kiváló döntéshozatali képesség
  • eredményorientáltság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • aktív angol nyelvtudás

Állás azonosító: 7559
Pozíció pontos megnevezés: fiókigazgató- BP. NYÍRPALOTA
Munkavégzés helye: 1156 Budapest, Nyírpalota u. 40-46.
Szakterület: Fiókhálózat