Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

fiókigazgató-helyettes

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

az értékesítési tevékenység irányítása, koordinálása

a fióki munkatársak szakmai támogatása

a bankfiók szabályos működésének ellenőrzése

a fiók operatív tevékenységének összefogása, a fiókigazgató helyettesítése

a hitelezési tevékenységben résztvevő kollégák szakmai és operatív támogatása

akvizíció és proaktív értékesítés, keresztértékesítés

külső tárgyalások lebonyolítása értékesítési partnerekkel

problémakezelés és reklamációs ügyek kezelése

mentori feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

felsőfokú gazdasági végzettség (diploma)

angol nyelvtudás

min. 2 év hasonló munkakörben megszerzett szakmai és vezetői tapasztalat

lakossági termékek és szolgáltatások értékesítéséhez szükséges ismeretek

értékesítés-központú gondolkodás

eredményorientált szemlélet

döntéshozatali képesség

kiváló időgazdálkodás

Állás azonosító: 7955
Pozíció pontos megnevezés: fiókigazgató-helyettes
Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Margit körút 43-45.
Szakterület: Fiókhálózat