András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

folyamat automatizációs fejlesztő

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • az üzleti elemző által adott inputok alapján Sharepoint WF fejlesztés vagy UiPath robotok írása
  • a kapott inputok szakmai véleményezése
  • a fejlesztés tesztelése
  • a fejlesztés dokumentálása
  • a megoldások beüzemelésében egyeztetés a Kompetencia központ területtel
  • részvétel a társterületekkel történő konstruktív egyeztetéseken/ötleteléseken
  • hibajavítás esetén szoros együttműködés az IT üzemeltetés területtel
  • beérkező hibajegy alapján, amennyiben nem elérhető az adott folyamat fejlesztője, segíteni a javításában
  • a területre érkező gyakornok szakmai koordinációja

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • UiPath vagy valamely más RPA keretrendszer ismerete VAGY Sharepoint Designer, K2 vagy Nintex ismerete
  • alap szintű programozói ismeretek
  • logikus gondolkodás
  • folyamatorientált szemlélet
  • kezdeményezőkészség
  • együttműködési készség
  • önálló felelősségvállalás
  • képesnek kell lennie szóban egyeztetni üzleti területekkel, azaz IT nyelvet kevésbé beszélő kollégákkal is szót kell tudni értenie.
  • önállóan és csapatban is tudnia kell dolgozni
  • asszertív kommunikáció
Állás azonosító: 9226
Pozíció pontos megnevezés: folyamat automatizációs fejlesztő
Munkavégzés helye: 1095 , Lechner Ödön fasor 9. K. épül
Szakterület: Back Office / Kintlevőségkezelés / Adminisztráció