Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

folyamatszervezési tanácsadó

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

a K&H Bankcsoport belső szabályozása

  • szabályozási módszertan, konvenciók és támogató eszközök fejlesztése, karbantartása, oktatása
  • tanácsadás, gyakorlati támogatás a Szabálygazdáknak a szabálymódosítások, új szabályok elkésztésekor
  • szabályok minőségbiztosítása, egyszerűsítése (tartalom, struktúra, vizualizáció, összefüggések vizsgálata)
  • folyamatmodellezés ARIS eszközzel
  • szervezeti változások nyomon követése, belső és külső riportok készítése

Projekt és folyamatmenedzsment – digitális transzformáció elősegítése

  • a szabályozási folyamat és riport készítés hatékonyabbá tétele self-service digitalizációs eszközök alkalmazásával mint pl. UiPath RPA eszköz, SharePoint Nintex workflow eszköz
  • projektek, folyamatjavító kezdeményezések támogatása a folyamatmenedzsment és a szabályozás eszközeivel

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • legalább egy-két év gyakorlatban szerzett szabályozási, folyamatmenedzseri tapasztalat;
  • az angol nyelv középfokú ismerete
  • koordinációs készség
  • jó kommunikciós (szóban és írásban egyaránt) és problémamegoldó készség
  • strukturált gondolkodás
  • precíz munkavégzés
  • csapatmunka
  • folyamatmodellező (ARIS, MEGA, VISIO) rendszer és/vagy self-service digitalizációs eszközök (SHAREPOINT, UIPATH) ismerete előnyt jelent

Munkakör betöltése során előnyt jelent

előnyt jelent 1-2 éves SharePoint (nintex), UiPath vagy más RPA eszközben szerzett ismeret
Állás azonosító: 9234
Pozíció pontos megnevezés: folyamatszervezési tanácsadó
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épül
Szakterület: Stratégia / Üzleti elemzés / Projekt menedzsment