Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

gépjármű kárügyintéző

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

  • Bejelentett károk nyilvántartásba vétele, iratok kiosztása.

  • Szükség esetén a hiányzó információk, dokumentációk beszerzése az ügyfelektől, vagy társbiztosítótól.

  • Fedezet ellenőrzés, kárrögzítés.

  • Kártartalék megképzése, módosítása.

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • középiskolai végzettség,

  • néhány éves tapasztalatod kárrendezési területen

  • MS Office alkalmazások alapfokú ismerete

  • ügyfél orientáltság

  • jó kommunikációs képesség

  • konfliktuskezelő képesség

  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

 barátságos munkakörnyezet Budapest egyik legmodernebb irodaházában

  • rugalmas munkavégzés

  • béren kívüli juttatások

  • képzési és nyelvtanulási lehetőség házon belül

 Előnyt jelent:

 ha „csapatjátékos” vagy és nem félsz a kihívásoktól

Állás azonosító: 7649
Pozíció pontos megnevezés: gépjármű kárügyintéző
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Biztosítás