Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

gondnok - központi épületek

A K&H Csoport Szolgáltató Központja 2005. tavaszán jött létre azzal a céllal, hogy szakértő támogatást nyújtson a csoporttagok részére. A Szolgáltató Központ fő profilja a pénzügyi (számvitel, adózás, jövedelem elszámolás) és ingatlangazdálkodási szolgáltatások széles körének nyújtása magas színvonalon a csoporttagok számára.

Főbb feladatok

a központi épület(ek) vonatkozásában: elssősorban épületgépészeti teendők,hűtés - fűtés - szellőzés ellenőrzése, karbantartások, javítások helyszíni koordinálása,

vízvezeték szerelés, dugulás elhárítás, csatlakozó vizes berendezések és szerelvények napi felügyelete, szerelése, hiba elhárítása, ezek rendjének, épségének, illetve üzemszerű működésének folyamatos biztosítása,

szükséges korrekciók szakszerű végrehajtása, ezek dokumentálása a közvetlen vezető felé,

nyílászárók ellenőrzése, karbantartása,

épületen javítást, karbantartást végző vállalkozások helyszíni koordinálása, szakszerű ellenőrzése, munkák átvétele,

az épület(ek) technikai, erősáramú és gépészeti helyiségeinek, az ezekben lévő berendezéseknek naponkénti dokumentált rutin ellenőrzése,

fő gépészeti (kazán, légkezelő, folyadékhűtő) és erősáramú berendezések (fő és alelosztók, UPS, dieselaggregátor), valamint fogyasztó hálózati berendezések folyamatos ellenőrzése

építészeti alkotórészeinek folyamatos megelőző ellenőrzése, a szükséges intézkedések (javítás, vagy hiba jelzése a közvetlen vezető felé) dokumentált megtétele,

a vidéki ingatlanhálózat vonatkozásában (teljes országos lefedettség): ingatlanok átadás átvétele, rutinszerű és ad hoc műszaki ellenőrzések,

javítások felügyelete konstruktív együttműködés a társterületek munkatársaival, esetenként belső festés / javítási munkák az elektronikus hibabejelentő szoftver aktív használata, kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

középfokú műszaki végzettség (vízvezeték, vagy fűtés szerelő végzettség előny),

minimum 3 év hasonló munkakörben, irodaházban szerzett tapasztalat,

felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel),

B kategóriás jogosítvány,

pontos, fegyelmezett munkavégzés,

fejlett kommunikációs készség,

eredményorientáltság,

ügyfélközpontúság,

türelem, empátia,

jó probléma megoldó képesség,

stressztűrő képesség,

csapatmunka.

Állás azonosító: 7272
Pozíció pontos megnevezés: gondnok - központi épületek
Munkavégzés helye: Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Ingatlan üzemeltetés / Logisztika