Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

hitelezési megoldások és eu iroda vezető

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • Hitelezési megoldások és EU Iroda csapat szakmai irányítása;
  • A hálózat folyamatos és pro-aktív támogatása hitelezési területen;
  • Részvétel termékek, folyamatok kidolgozásában, javításában, ezen projektekben az üzleti célok és érdekek képviselete;
  • Speciális hitel- és garancia programok koordinációja, kapcsolódó termékek kezelése, hálózat támogatása;
  • Értékesítést támogató kampányok kidolgozása, menedzsmentje;
  • Információnyújtás és döntési anyagok készítése a felső vezetés részére;
  • Az értékesítési hálózat részére információnyújtás, adatszolgáltatás sajtómegjelenésekhez;
  • Részvétel ügyféltárgyalásokon, belső banki és ügyfélrendezvényeken előadóként;
  • Részvétel értékesítést támogató kampányok kidolgozásában;
  • Folyamatos és pro-aktív együttműködés az üzleti és egyéb banki területekkel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú közgazdasági végzettség;
  • minimum 5 év banki tapasztalat, ebből minimum 1 év értékesítési területen;
  • hiteltermékek, üzleti folyamatok és tevékenységek ismerete;
  • angol nyelv - tárgyalóképes szinten, szóban és írásban egyaránt;
  • ügyfélközpontúság;
  • erős kommunikációs készség szóban és írásban;
  • precizitás, elemzőkészség;
  • pro-aktivitás, csapatmunka;
  • problémamegoldó képesség;
  • csapat vezetésében szerzett gyakorlat előnyt jelent.
Állás azonosító: 8461
Pozíció pontos megnevezés: Hitelezési megoldások és EU Iroda vezető
Munkavégzés helye: 1095 , Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Értékesítés támogatás