Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

junior aktuárius

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

  • tartalékolási szabályzatok elkészítése és karbantartása,
  • pénzügyi beszámolókban szereplő tartalékok megállapítása és képzése,
  • díjkalkulációk, terméktervek készítése,
  • termékek profitabilitás vizsgálata,
  • menedzsment részére riportok készítése
  • részvétel a Solvency II megvalósítási munkáiban,
  • kötelezettség megfelelőségi-, profitabilitási-, szenzitivitási teszt elkészítése ,közreműködés az üzleti terv kidolgozásában.

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú (aktuárius) egyetemi végzettség vagy jelenleg folyó tanulmányok,
  • informatikai alkalmazások felhasználói ismerete (Acces, Word, Excel),
  • legalább középfokú angol nyelvtudás, SQL programozásban való jártasság előnyt jelent.
  • Pályakezdők (akár egyetemisták) és 1-2 éves tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Állás azonosító: 7826
Pozíció pontos megnevezés: Junior aktuárius
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Kockázatkezelés