András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

junior hitel rendszerszervező

Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Főbb feladatok

  • Üzleti igények felmérése, elemzése, közreműködés az üzleti követelmények dokumentálásában, pontosításában,
  • Specifikációk (megvalósíthatósági tanulmány, rendszer koncepció, rendszerterv), becslések készítése
  • Funkcionális tesztek elvégzése, elfogadói tesztek támogatása, koordinációja, a fejlesztés alatt felmerült új/módosult/kiegészült üzleti igények felismerése és kezelése
  • Ad-hoc üzleti riportigények kiszolgálása, éles hibajavítások támogatása
  • Felhasználók, üzleti partnerek támogatása, a napi normál működés fenntartása érdekében
  • A szállítói ajánlatokat véleményezése, részvétel alternatív eszközök, lehetőségek feltérképezésében
  • Kapcsolattartás a felhasználókkal, fejlesztőkkel, projektvezetőkkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol - középfok/kommunikációképes szint
  • Elkötelezettség és szorgalom a banki hitelezés üzleti folyamatainak és IT technológiáinak elsajátításában
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet,
  • Pontos és világos kommunikáció, gyorsaság,
  • Koordinációs készség, önállóság, kitartás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Pénzügyi területen, gyakornoki pozícióban szerzett tapasztalat
Állás azonosító: 9383
Pozíció pontos megnevezés: junior hitel rendszerszervező
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épül
Szakterület: IT