András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

junior portfolió menedzser

Széleskörű befektetési alap kínálatunkon keresztül biztosítunk befektetési termékeket az ügyfeleink számára, amelyben megtalálhatók a pénzpiaci, állampapír, részvény és vegyes alapok is. A hazai befektetési alap piac egyik legnagyobb szereplőjeként 15%-os piaci részesedéssel rendelkezünk. Szoros együttműködésünk a belga KBC anyavállalat szakembereivel lehetővé teszik a legmodernebb befektetési megoldások bevezetését a hazai piacon.

Főbb feladatok

  • befektetési alapok kezelése, tranzakciók előkészítése, lebonyolítása
  • piaci folyamatok nyomon követése, elemzések készítése
  • a portfóliók teljesítményének nyomon követése, összevetése a referenciaindexszel és a főbb versenytársakkal
  • írásos elemzések, beszámolók készítése intézményi és lakossági ügyfeleknek
  • részvétel az értékesítő kollegák szakmai felkészítésében, képzésében

Munkakör betöltésének feltételei

  • megalapozott makrogazdasági és pénzügyi ismeretek
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • elemzési szemlélet, módszertani felkészültség
  • jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • magabiztos kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • erős felhasználói készség számítógépes megoldások alkalmazásában, tapasztalat Excel magas szintű használatában és fejlesztésében
  • strukturált gondolkodás
  • precíz munkavégzés
  • csapatmunka
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • 1-2 éves releváns gyakorlati tapasztalat

Állás azonosító: 7884
Pozíció pontos megnevezés: junior portfolió menedzser
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Értékesítés támogatás