Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

kiemelt privát bankár

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • az ügyfélkör teljeskörű, kifogástalan színvonalon történő kiszolgálása, a törvényi és banki előírásokkal összhangban
  • termékekkel és tranzakciókkal kapcsolatos információk biztosítása az ügyfelek számára
  • belső- és külső ügyfélakvizíció
  • ügyfélmegbízások teljesítése

Munkakör betöltésének feltételei

Téged keresünk, amennyiben

  • szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni Magyarország egyik legnagyobb univerzális bankjánál
  • szeretnél a bank kiemelt privátbanki ügyfeleivel együtt dolgozni, részükre tanácsot adni a hatékony portfolió kialakításában, kezelésében, a bankügyletek lebonyolításában
  • ismered a pénz és tőkepiacok működését, összefüggéseit
  • rendelkezel legalább 2 év banki/pénzügyi tapasztalattal
  • ha szereted a változatosságot és szeretsz utazni a régión belül –Észak- Alföld / Szolnok és környéke (az eszközt biztosítjuk)
  • jó kommunikációs és kapcsolattartó képességgel rendelkezel
  • tudsz önállóan és a csapatért is dolgozni
  • közgazdasági, vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel rendelkezel és az értékpapír-ügyintézői jogi vizsgát is letetted

Miért dolgozz velünk?

  • mert piacképes juttatásokat kínálunk
  • mert támogatjuk a belső karrierutadat, különböző fejlődési lehetőségeket tudunk biztosítani
  • mert dolgozói kedvezményeket biztosítunk
  • mert részese lehetsz egy most megújuló kiemelt privátbanki csapatnak
Állás azonosító: 8692
Pozíció pontos megnevezés: kiemelt privát bankár
Munkavégzés helye: 4400 Nyíregyháza, Luther utca 3.
Szakterület: Privát bank