András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

kontroller

Az élet és nem- életbiztosítások teljes palettájával állunk a lakossági és vállalkozói ügyfeleink rendelkezésére, mind saját helyi képviselői hálózatunkon, mind a K&H Bank fióki tanácsadói hálózatán keresztül.

Főbb feladatok

  • részvétel a biztosító havi, negyedéves, éves gyakoriságú és eseti jellegű jelentéseinek elkészítésében,
  • szoros és folyamatos együttműködés a társterületekkel (aktuáriusok, termékmenedzserek, kockázatkezelés, K&H Bank),
  • részvétel a biztosító menedzsment riporting rendszerének üzemeltetésében és folyamatos fejlesztésében,
  • részvétel a pénzügyi tervezési folyamatban és a tervek teljesülésével kapcsolatos előrejelzések elkészítésében.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • kontrolling vagy hasonló pénzügyi területen szerzett, minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • informatikai alkalmazások magabiztos felhasználói ismerete (Word, Excel, Access, adatbázis kezelők).

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • biztosítói területen szerzett tapasztalat,
  • IFRS 9, IFRS 17 valamint Szolvencia II ismeret,
  • Adattárház kezeléssel kapcsolatos felhasználói ismeretek,
  • SQL programozási tapasztalat, illetve egyéb programozási nyelvekben való jártasság.

    Amit kínálunk:
  • Fiatal és lendületes csapat,
  • Kreatív munkakör ahol stabil feladatok mellett lehetőség nyílik az újításra, kihívásokat tartogató projektekben való részvételre (IFRS 17 bevezetés),

  • A szakmai angol nyelvtudás mindennapi használatának lehetősége,
  • Rugalmas munkaidő és otthoni munkavégzés lehetősége,
  • Nálunk nem csak egy biztosító, hanem egy pénzügyi szolgáltatások teljes palettáját nyújtó bankcsoport családtagjává válhatsz.

Állás azonosító: 8160
Pozíció pontos megnevezés: kontroller
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Számvitel / Kontrolling