András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

kontroller

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • rendszeres és eseti jellegű feladatok banki kontrollertől elvárt, magas szinten való elvégzése saját adatelemzések alapján
  • a felsővezetői, üzletági és üzleti rendszeres és ad-hoc elemzések elkészítése saját elemzések alapján
  • tervezésben való részvétel, szoros együttműködés az üzleti területekkel, iterációk menedzselése
  • treasury eredményének, illetve az értékpapír és deviza eredmény részletes elemzése / előrejelzése / visszamérése

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • legalább 2 éves pénzügyi kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • erős Excel ismeretek
  • haladó, aktív angol nyelvismeret
  • jó analizáló és szintetizáló képesség
  • jó együttműködési és alkalmazkodási képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • banki termékek, elszámolási elvek átfogó ismerete
  • adatbázis kezelési ismeretek (SQL programnyelv ismerete)
  • treasury termékek átfogó ismerete

Állás azonosító: 8228
Pozíció pontos megnevezés: kontroller
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Számvitel / Kontrolling