Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

lakossági értékesítés támogató

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • menedzseli a hitel étékesítés támogatáshoz kapcsolódó –hálózatot érintő témákat, feladatokat, projekteket

  • rendszeresen monitorolja a hitelezési tevékenység alakulását (CRM Apolló, LHFE, hibastatisztikák)

  • a bank üzleti / stratégiai céljainak elérése érdekében elősegíti, támogatja, nyomon követi a hálózat, távbank, csatornák  értékesítési munkáját, a szakterületéhez tartozó munkakörök, szegmensek, termékek és szolgáltatások körében

  • szakmai/értékesítési témákban segíti és tanácsokkal látja el az értékesítési hálózatokban (fiók hálózat, Távbank) működő kollégákat, támogatja az értékesítői hálózatot a hatékony értékesítésben, az ügyfél akvizíciós eszközök használatában

  • aktív kapcsolatot tart a lakossági értékesítőkkel és értékesítési vezetőkkel, összegyűjti és jelzi a régiós értékesítési tapasztalatokat. Szakmai vezetőjén keresztül kiszolgálja a központi területek részéről érkező indokolt és szükséges - kizárólag értékesítéssel kapcsolatos - információigényeket

  • Közreműködik értékesítési módszerek kialakításában, az alkalmazásához szükséges eszközrendszer kidolgozásában, majd intenzíven részt vesz annak bevezetésében, oktatásában, alkalmazásának nyomon követésében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, együttműködési képesség
  • Konfliktuskezelő képesség és problémamegoldó készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2 éves banki, lakossági hitelezési területen szerzett gyakorlat
  • "B” kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • hitelezési rendszerek és folyamatok ismerete
Állás azonosító: 7725
Pozíció pontos megnevezés: lakossági értékesítés támogató
Munkavégzés helye: 1095 , Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Értékesítés támogatás