Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

marketing menedzser - daily banking

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • lakossági mindennapi bankolás (bankszámla, bankkártya, folyószámlahitel, hitelkártya termékek vonatkozásában) marketing tevékenységén keresztül a mindennapi bankolás nyereséges működtetése, piaci részesedés növelése
  • portfolió szintű árazás, termékkoncepciók, termék stratégia kialakítása
  • marketing kampányok (ATL, BTL), promóciók, akciók üzleti definiálása kifejezetten a lakossági mindennapi bankolásra vonatkozóan
  • szakmai kapcsolattartás külső szervezetekkel (MNB, Bankszövetség)
  • termék és folyamat egyszerűsítési és javítási javaslatok kidolgozása
  • versenytársfigyelés
  • hálózat szakmai támogatása
  • elemzés, tervezés
  • részvétel belső banki fejlesztési projektekben

Munkakör betöltésének feltételei

  • ügyfél, értékesítés és bevétel orientált gondolkodás
  • gyors és önálló munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felsőfokú szakmai képzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • kitűnő kommunikációs képesség
  • proaktivitás
  • önállóság

Állás azonosító: 7976
Pozíció pontos megnevezés: Marketing menedzser - daily banking
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Marketing / Termékmarketing