Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

pénzügyi-és biztosításközvetítő

Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.

Te & a K&H

  • piacvezető lakossági és vállalati biztosítási termékeink értékesítése
  • ajánlatkészítés, információgyűjtés, új és meglévő ügyfelek igényeinek kezelése

csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

Összetartó csapatunkban, a K&H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:

  • értékteremtő szakmai feladatokat láss el
  • akár teljesen kezdőként is tervezhető bevételhez juss
  • rugalmas időbeosztásban dolgozz, Te oszd be munkavégzésed helyét, idejét
  • fejlődj szakmailag
  • ezt a tevékenységet fő- vagy másodállásban is végezhesd

Nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére, ezért:

  • a legkorszerűbb digitális folyamatokat biztosítjuk számodra
  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkádat
  • folyamatos szakmai képzésekkel és rendezvényekkel támogatjuk fejlődésedet
  • dinamikus karrierúton haladhatsz
  • munkádhoz használhatod folyamatos közösségi média jelenlétünket

juttatások:

  • havi, tervezhető jövedelem
  • biztosításközvetítői- és pénzügyi közvetítői hatósági vizsgák finanszírozása
  • reklámeszközök biztosítása
  • kedvezményes telefon előfizetés

amire szükséged lesz a sikerhez:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • önálló információfeldolgozás és felkészülés képessége szakmai vizsgákra
  • ügyfél-orientáltság
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • meggyőző kommunikáció
  • MS Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint) programok ismerete, Windows, Android/IOS környezet biztos használata
  • laptop vagy tablet, telefon
  • vállalkozói státusz

előny:

  • felsőfokú végzettség és/vagy szakirányú végzettség
  • biztosításközvetítői hatósági vizsga megléte
  • értékesítési tapasztalat banki- és/vagy biztosítási területen
  • meglévő vállalkozói státusz
  • saját gépjármű

munkavégzés helye:

  • országszerte
Állás azonosító: 5563
Pozíció pontos megnevezés: pénzügyi-és biztosításközvetítő
Munkavégzés helye: országszerte
Szakterület: Értékesítés támogatás