András, asszisztens:

Összetartó kollégák, barátságos hangulat, támogató környezet. Itt a csapatmunka tényleg azt jelenti, hogy együtt, egymást segítve dolgozunk, ahol mindenki beleteszi a feladatba a saját tudását. Jó érzéssel megyek be reggelente.

prémium banki tanácsadó

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • prémium banki lakossági ügyfelekkel hosszú távú együttműködésre koncentráló kapcsolattartás,
  • az ügyfelek pénzügyi helyzetének nyomon követése, felkészülés az ügyféltalálkozókra az ügyfél személyi anyaga,
  • az ügyfelek igényeihez, kockázatviselési hajlandóságához illeszkedő portfolió építése, a portfolió alakulásának figyelése, számlatörténete és egyéb információk alapján,
  • a Bankcsoport megtakarítási termékeinek (betétek, befektetési alapok, megtakarítási biztosítások) értékesítése a fiók kiemelt ügyfelei részére,
  • saját ügyfélkörének, az ügyfélportfolióknak folyamatos bővítése, akvizíció,
  • ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása,
  • proaktív értékesítés,
  • ügyféligények beazonosítása,
  • ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez,
  • egyéb banki és bankcsoporti termékek értékesítése, keresztértékesítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség (diploma)
  • tevékenységhez kötődő MIFID végzettség megléte
  • befektetési területen szerzett legalább 1-2 éves tanácsadói tapasztalat,
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek,
  • kezdeményezőkészség,
  • dinamizmus,
  • magas stressz tűrő képesség,
  • konfliktus megoldási képesség,
  • értékesítési szemlélet,
  • kreativitás,
  • ügyfélközpontúság,
  • tárgyalókészség,
  • felelősségvállalás,
  • meggyőző kommunikáció,
  • problémaelemzési és megoldási képesség,
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás.
Állás azonosító: 7424
Pozíció pontos megnevezés: prémium banki tanácsadó
Munkavégzés helye: Budapest, 1024 Margit körút 43-45.
Szakterület: Fiókhálózat