Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

projekt menedzser

Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Főbb feladatok

A K&H Bank és a KBC GHB által indított komplex projektek vezetése

Szoros együttműködés a megrendelő területtel, üzleti/belső workshopok és fókuszcsoportos interjúk szervezése, facilitálása, ezen workshopok szükségességének felismerése

Megbeszélések szervezése, facilitálása, utókövetések elvégzése
Teljeskörű stakeholder management

Projekt feladatok tervezése, nyomonkövetése eszkalációk kezelése

Erőforrásmenedzsment

Projekt kockázat elemzés, akciótervek kidolgozása

Riportolás a KBC GHB és a K&H projektmenedzsment folyamatok sztenderdjei szerint

Tesztelés forgatókönyv összeállításának koordinálása

Projekt Steering Committee-re döntéselőkészítő anyagok összeállítása, a megbeszélés vezetése, emlékeztetők készítése

Projekt Alapító Okirat elkészítése

IT fejlesztési és technológia ismeretek és tapasztalatok

Oktatások szervezése

Változáskezelés

Együttműködés a szolgáltatókkal és a szállítókkal

Szakmai együttműködés a feladatkörben érintett IT szakterületekkel és banki szervezeti egységekkel.

A projekt munkájának folyamatos áttekintése, különös tekintettel az időarányos teljesítésre.

A szükséges intézkedések megtétele a feladatok határidőre való teljesítése érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

Microsoft termékek ismerete (kiemelten az MS projekt)

Kiváló kommunikációs készség

Kiemelkedő problémmegoldó képesség

Jó prezentációs készség

Proaktív hozzáállás

Megfelelő kapcsolatteremtő képesség

Kiváló angol nyelvismeret

Szakirányú felsőfokú végzettség

Kiemelt IT fejlesztési és technológia ismeretek és tapasztalatok

IT stratégiai gondolkodás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Agilis projekt vezetésben szerzett tapasztalat

Banki projektvezetésben szerzett tapasztalat

IPMA, PMI certificate

Quality Center,

Jira rendszerek ismerete

Állás azonosító: 8481
Pozíció pontos megnevezés: projekt menedzser
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Stratégia / Üzleti elemzés / Projekt menedzsment