Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

software architecht

Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Főbb feladatok

Fejlesztési módszertanok szerinti minőségbiztosítás Üzleti/IT projekt konform megoldások tervezése, kialakításának támogatása és felügyelete,
"Proof of Concept" alkalmazások készítése
Alkalmazások software architektúrájának megtervezése a technikai specifikáció részeként (enterprise banki környezet)
Szakmai anyagok IT szempontú véleményezése (scope, business megértés)
Egyeztetés a többi SWA-val, az EA-val, és az alkalmazás Solution Architect-jével
Elkészült megoldások újrafelhasználhatóságának, terveknek megfelelő végrehajtás ellenőrzése
Software architektúra terv elkészítése az üzleti elemzők, fejlesztők és Enterprise Architektek bevonásával
Software architektúrális kérdésekben való döntéshozatal a hozzá tartozó alkalmazás(ok) vonatkozásában
Tanácsadó szerepkör

Munkakör betöltésének feltételei

Felsőfokú informatikai végzettség
Legalább 5 év nagyvállalati környezetben szerzett fejlesztői munkatapasztalat
Java EE és webes technológiai ismeret, gyakorlati tapasztalat
Elemző készség, rendszerszemlélet
Önfejlesztés, tanulási hajlandóság
Proaktív, rugalmas hozzáállás
Nyitottság
Újítókészség
Stratégiai gondolkodás
Stressztűrés, konfliktuskezelési képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

pénzügyi szektor ismeret

Állás azonosító: 8480
Pozíció pontos megnevezés: Software Architecht
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: IT