Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

szakmai gyakorlat

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • Szeretnél Magyarország egyik legnagyobb bankjában dolgozni, amely referencia a pénzintézetek között?
  • Szeretnél folyamatosan lehetőséget kapni a fejlődésre?
  • Vágysz arra, hogy egy jóhangulatú, büszke csapat tagja legyél?
  • A lehetőség nyitva áll előtted. Fontosnak tartjuk, hogy gyakornokaink releváns szakmai tapasztalatot szerezzenek a kívánt területen.

Tudod, hogy hány különböző terület dolgozik azon nap mint nap, hogy bankunk sikeres legyen? A feladatok minden területen eltérőek - Pénzügy, Értékesítés, Marketing, HR és IT, csak hogy néhányat említsünk, ahová várjuk jelentkezésedet!  Nálunk több szakterületen is kipróbálhatod magad, fejlesztheted szaktudásodat és képességeidet a munkád és a képzések során, valamint kiteljesedhetsz és kitűnhetsz abban, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagy.

Az ország egész területén várunk Titeket szeretettel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok a gyakorlat szempontjából releváns területen
  • nappali tagozaton tanulj és rendelkezz aktív hallgatói jogviszonnyal
  • 12-15 hetes gyakorlat esetén szükséges, hogy az iskola által kötelezően előírt szakmai gyakorlatod töltsd náluk,
  • 5 hetes gyakorlat esetén szükséges, hogy az iskola által kötelezően előírt szakmai gyakorlatod töltsd nálunk és aktív hallgató jogviszonnyal rendelkezz.
  • alap- vagy mesterképzés esetén is tudunk fogadni.
  • ha diplomaszerzés előtt állsz, várjuk jelentkezésedet a KarrierStart programunkba

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • érdeklődsz a banki szektor és támogató területei iránt
  • beszélsz angolul
  • magabiztos számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  •  nyitott, rugalmas és jó szervező vagy
  •  jellemző rád a megbízhatóság, felelősségtudat és precizitás
  • nem jössz zavarba különféle feladatok párhuzamos végzésénél
Állás azonosító: 3412
Pozíció pontos megnevezés: Szakmai gyakorlat
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: HR / Munkaügy
Munkaszerződés típusa: határozott idejű (3 hónap)