Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

szenior banki tanácsadó hta - bp. józsef attila u.

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

ügyféligények, értékesítési lehetőségek beazonosítása, minőségi ügyfél-igényfelmérés, proaktív értékesítés.

ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez.

bankcsoporti termékek értékesítése keresztértékesítés.

ügyfél- / külső értékesítési partner akvizíció

fióki eredmények eléréshez akciótervek készítése.

kollégák szakmai fejlesztése, kontroll és folyamatos coaching, teljesítményük és szabályos munkavégzésük ellenőrzése, szakmai fejlődésük nyomon követése, támogatása.

szabályozásban bekövetkezett változások nyomon követése, munkatársak tájékoztatása.

kapcsolattartás, szakmai támogatás biztosítása a fiókhoz tartozó ügynökök részére, részvétel ügynöktalálkozók szervezésében.

tájékoztatás, tanácsadás, ügyféligény felmérése

ügyfélkockázatok felmérése, bonyolultabb, mélyebb szakmai tudást igénylő hitelügyletek lebonyolítása.

Munkakör betöltésének feltételei

felsőfokú gazdasági végzettség

hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat

középszintű aktív angol nyelvtudás

számítástechnikai rendszerek felhasználói szintű ismerete

ügyfél orientáltság

döntéshozatal és felelősségvállalás

személyes fejlődés iránti igény

meggyőző kommunikáció

csapatmunka

értékesítői attitűd

Állás azonosító: 8453
Pozíció pontos megnevezés: szenior banki tanácsadó HTA - BP. JÓZSEF ATTILA U.
Munkavégzés helye: 1051 , József Attila utca 24.
Szakterület: Fiókhálózat