Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

szenior marketing menedzser (prémium és privát banki szegmens)

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • termékkoncepciók, termék stratégia kialakítása marketing kampányok (ATL, BTL), promóciók, akciók üzleti definiálása a prémium és privát banki szegmensben, elsősorban a befektetési termékek vonatkozásában
  • szakmai kapcsolattartás társterületekkel, üzletei projektekben irányítói szerep betöltése, felelősség a hatékony, határidőre történő leszállítása
  • terület működését érintő IT fejlesztések alakulásának nyomon követése
  • termékegyszerűsítési és termékjavítási javaslatok kidolgozása, versenytársfigyelés, hálózat szakmai támogatása, üzleti tervezés, piackutatási javaslatok kidolgozása
  • különös figyelmet kell fordítani az értékesítés támogatási területekkel a partnerség fenntartására és a termékek és szolgáltatások kialakítása során korai bevonásukra
  • a kiegyensúlyozott termékválaszték folyamatos biztosítása érdekében a termékek megfelelő pozícionálása, az ügyfelek igényeinek való megfelelés és az árak tekintetében

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • ügyfél, értékesítés és bevétel orientált gondolkodás
  • gyors és önálló munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kitűnő kommunikációs képesség
  • proaktivitás
  • önállóság
  • innovatív és kreatív gondolkodás
  • megoldás orientáltság
Állás azonosító: 8667
Pozíció pontos megnevezés: szenior marketing menedzser (prémium és privát banki szegmens)
Munkavégzés helye: 1095, Budapest Lechner Ödön fasor 9.
Szakterület: Marketing / Termékmarketing