Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

szenior rendszerszervező front-end és integrált alkalmazások területre

Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Főbb feladatok

  • Követelmények részletes analízise, kidolgozása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok és döntéstámogató anyagok készítése
  • Részvétel a system concept kidolgozásában az Enterprise Architect-ek mellett
  • Átfogó rendszermegoldások kidolgozása valamint a követelményeket lefedő rendszerfunkciók és komponensek működésének részletes tervezése
  • Fejlesztőkkel és a társterületekkel való folyamatos kommunikáció
  • Problémamegoldásban való aktív, proaktív részvétel (alternatív megoldások kidolgozása és tervezése, megvalósító csapattal való együttműködés)
  • Rendszerdokumentációk készítése (Logical Design)
  • Tesztelési terv készítése, tesztesetek létrehozása
  • Tesztelés dokumentálása
  • Megvalósított követelmények verifikációja, manuális funkionális tesztek végzése
  • Automata tesztek írásában történő részvétel
  • Üzleti elfogadói tesztelés támogatása
  • Részvétel a változáskezelési folyamatban, telepítési, release kezelési folyamatok dokumentálása
  • Junior rendszerszervezők mentorálása
  • Fejlesztési életciklus-követés
  • Éles rendszer L3 szintű szupportjának biztosítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Önálló munkavégzésre + csapatmunkára való képesség
  • Problémamegoldó készség
  • UML alapú modellezési ismeretek
  • SQL ismeretek
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, rendszerintegrációs tapasztalatok
  • Valamely teszt menedzsment eszköz stabil ismerete
  • 3-5 év banki területen szerzett rendszerszervezői tapasztalat
  • Alkalmazások és integrációk informatikai hátterének/működésének ismerete, alapszintű fejlesztési ismeretek (JAVA a megfelelő megoldási lehetőségek kidolgozásához, valamint szoros fejlesztői kapcsolattartáshoz szükséges szinten)
  • Stabil, aktív angol középfokú nyelvtudás szóban, írásban

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Egységes banki front-end rendszer fejlesztése során szerzett rendszerszervezési tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete / abban szerzett tapasztalat
  • BDD tesztmódszertan ismerete
  • Problémaelemző készség és kapcsolódó technikák gyakorlati ismerete (pl. Root Cause Analysis, SWOT)
  • SOAP UI / Postman ismerete
  • Egyéb banki (pl. számlavezető) rendszerek ismerete
  • e-csatornákkal kapcsolatos üzleti folyamatok ismerete
  • Fióki folyamatokkal kapcsolatos üzleti folyamatok ismerete
  • Fejlesztői múlt, megvalósítási tapasztalatok
Állás azonosító: 9224
Pozíció pontos megnevezés: Szenior rendszerszervező Front-End és Integrált Alkalmazások területre
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épül
Szakterület: IT