Gabriella, folyamatmenedzser:

Lehetőséget kapok a kiteljesedésre, hogy azt csináljam, ami tényleg érdekel és amiben igazán jó vagyok, hisz így léphetek előre és lehetek sikeres és elégedett az életemben.

szenior vállalati kapcsolattartó (kkv szegmens)

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

  • személyes felelősség a portfolió minőségéért és a bevételért, a vállalati stratégia ügyfélszintű kivitelezéséért
  • ügyfélkapcsolatok kialakítása, meglévő portfolió ápolása
  • aktív termék / szolgáltatás értékesítés, keresztértékesítés
  • döntés előkészítési tevékenységgel és döntéssel összefüggő feladatok ellátása
  • hitelezés - banki kötelezettségvállalásra vonatkozó döntések előkészítése
  • csapatszintű együttműködés üzleti asszisztens kollégákkal, munkájuk irányítása, nyomon követése
  • kapcsolatépítési, üzletfejlesztési, ügyfélakvizíciós feladatok önálló ellátása
  • adminisztratív feladatok végzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • számviteli, mérleg és pénzügyi ismeretek
  • értékesítési dinamizmus
  • banki könyvelési, nyilvántartási rendszerek ismerete
  • munkakör ellátásához szükséges jogi, piaci ismeretek
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Állás azonosító: 7943
Pozíció pontos megnevezés: szenior vállalati kapcsolattartó (kkv szegmens)
Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Bécsi út 57-59.
Szakterület: Vállalati kapcsolattartás (Nagyvállalat, KKV, faktoring, lízing)