Andrea, banki tanácsadó:

A vezetőm elismer, figyel rám, bátorít és fejleszt. Tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzá bizalommal, nem kell tartanom tőle és bátran bármikor elmondhatom a véleményemet, mert jó és közvetlen a kapcsolatunk.

távértékesítési csoportvezető - univerzális

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

On-line felületeken regisztrált ügyfelek számára elsősorban Számla és fogyasztási hitel termékek ajánlása és adminisztrációja. Ügyfél akvizíció, proaktív értékesítés, számlacsomagok ajánlása, biztosítási termékek ajánlása, hitelezéshez kapcsolódó feladatok ellátása. Szoros együttműködés a fiókokkal és az érintett központi területekkel.

  • Biztosítja, hogy weboldalról érkező ügyletekhez, a proaktív kimenő kampányokhoz, videó hívásokhoz, chat-hez kötődő termék ajánlások és elminősítések megfelelő minőségben, a mindenkori belső és törvényi szabályozások szerint történjenek
  • Felel a csapatához tartozó e2e értékesítésék határidőben történő hitelbírálatáért és a hitelezési döntésért.
  • Támogatja az ügyféligény alapú termékek és szolgáltatások értékesítését
  • Felel és felelősséget vállal a területtel szembeni értékesítési elvárások teljesüléséért
  • Felel az értékesítés támogató anyagok időben történő elkészüléséért, aktualizálásáért
  • Rendszeres fejlesztéssel és coachinggal biztosítja a tanácsadók szakmai felkészültségét (on-line és rögzített behallgatások, oktatások, értékesítési praktikák, forgatókönyv írás)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú gazdasági végzettség / Felsőfokú szakirányú képzettség
  • Angol nyelvtudás előny, preferált szint: alapszint
  • Számítástechnikai rendszerek, alkalmazások, banki adatbázisok és segédletek felhasználói szintű ismerete
  • A tevékenységi köréhez tartozó termékekre / szolgáltatásokra vonatkozó szabályzatok, eljárásrendek és kondíciók teljes körű ismerete, a változások figyelemmel kísérése.
  • Kezdeményezőkészség, vállalkozó szellem
  • Ügyfél orientáltság
  • Meggyőző kommunikáció
  • Kapcsolatépítés és hálózat használata (információ meghallása, kíváncsiság)
  • Értékesítési attitűd

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Állás azonosító: 9256
Pozíció pontos megnevezés: távértékesítési csoportvezető - univerzális
Munkavégzés helye: 4024 Debrecen, Piac utca 52.
Szakterület: Fiókhálózat