Máté, IT fejlesztő:

Itt izgalmas dolgozni, mert sokszínű, érdekes feladatokat kapok. Munkám időről-időre megújul, növekszik a felelősségem. A cég odafigyel arra, hogy fejlessze a szaktudásomat és képességeimet.

távértékesítési hiteltanácsadó (jelzálog) / távbank debrecen

Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte több, mint 200 ügyfélpontot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Főbb feladatok

Téged keresünk, ha:

  • már ma a jövő ügyfélkiszolgálását szeretnéd nyújtani,
  • nem ijedsz meg az elektronikus csatornáktól: telefon, e-mail, chat, video hívás,
  • az ügyfelek teljeskörű kiszolgálásához szívesen sajátítod el a jelzáloghitelezési szakma rejtelmeit, melynek edukációjában segítséget nyújtunk, a megfelelő végzettségre építve,
  • érdekel, hogyan működik az ingatlanfinanszírozás világa és szívesen mélyedsz el az ügyfélminősítés rejtelmeiben,
  • szeretsz új ügyfelekkel kommunikálni, kapcsolatot teremteni,
  •  8 órában dolgoznál, de akár a részmunkaidő is megoldható

Munkakör betöltésének feltételei

Ha velünk szeretnél dolgozni:

  • rendelkezz felsőfokú gazdasági végzettséggel és/vagy FEBI vagy mérlegképes könyvelői oklevéllel (MCD jogszabályi megfelelés)
  • jelzáloghitelezési tevékenység végzéséhez kötődő végzettség
  • a kommunikációd legyen könnyed, és folyamatos,
  • érezd kihívásnak, ha új ismereteket sajátíthatsz el,
  • rendelkezz ügyfélszolgálati/kapcsolattartói referenciával,
  • legyél sikerorientált, ahogyan mi is azok vagyunk.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • lakossági hitelezés területén szerzett tanácsadói tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • multitasking

Állás azonosító: 9001
Pozíció pontos megnevezés: távértékesítési hiteltanácsadó (jelzálog) / Távbank DEBRECEN
Munkavégzés helye: 4024 Debrecen, Piac utca 52.
Szakterület: Fiókhálózat